KONST / Litografier / Litografi 15207351
nr 1520 7351
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 80/210, daterad -82. Bildmått: 27x43cm, yttermått inklusive ram: 42x56cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:12:30